KONST / Litografier / Färglitografi 13581117
nr 1358 1117
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Stan på landet". Signerad, numrerad 228/300. Motivet: 41x53 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:48:41
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann